Strona główna » Krynica Morska

Krynica Morska

by szczypior
384 views
Plaża w Krynicy Morskiej

Krynica Morska – atrakcje turystyczne

Krynica Morska jest niewielką letniskową miejscowością na Mierzei Wiślanej, posiadającym około 1,5 tys. mieszkańców. Mimo swojego skromnego rozmiaru, jest to najczęściej odwiedzany przez turystów kurort w tym rejonie, który oferuje wiele atrakcji. Miasto położone jest nad Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym i jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscowości znajduje się port, przystań i kilka kąpielisk. Krynica Morska jest małym i spokojnym miastem, ale w sezonie tętni życiem.

W okolicy znajdują się także piękne plaże, wiele szlaków turystycznych, rezerwaty przyrody, a także liczne atrakcje turystyczne, takie jak wieża widokowa, muzea, parki linowe i wiele innych.

Krynica Morska oferuje turystom także bogatą ofertę gastronomiczną i rozrywkową. W miejscowości można znaleźć wiele restauracji, kawiarni i barów, w których można zjeść smaczne, świeże potrawy, zarówno kuchni polskiej, jak i zagranicznej. W wieczory zaś można wybrać się do kilku klubów nocnych, w których będzie można posłuchać muzyki i potańczyć do białego rana.

Krynica Morska to miejsce, które oferuje turystom wszystko to, co jest niezbędne do udanego wakacji – piękne krajobrazy, ciekawe atrakcje turystyczne, bogatą ofertę gastronomiczną i rozrywkową, a przede wszystkim spokojną i odprężającą atmosferę. To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno rodziny z dziećmi, jak i młodzież, a także pary i samotni podróżnicy. To miejsce, które warto odwiedzić i które z pewnością zostanie w pamięci na długo.

Co warto zobaczyć w Krynicy Morskiej ?

  • Latarnia morska
  • Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej
  • Port morski w Krynicy  Morskiej
  • Kościół Matki Bożej Gwiazdy Morza w Krynicy Morskiej
  • Plaża w Krynicy Morskiej
  • Dąb Benek w Krynicy Morskiej
  • Pomnik pierwszych osadników
  • Klify w Krynicy Morskiej
  • Wielbłądzi Garb w Krynicy Morskiej

Zdjęcia Krynica Morska

Plaża w Krynicy Morskiej
Plaża w Krynicy Morskiej
Latarnia morska w Krynicy Morskiej
Latarnia morska w Krynicy Morskiej
Plaża w Krynicy Morskiej
Plaża w Krynicy Morskiej
Plaża w Krynicy Morskiej
Plaża w Krynicy Morskiej

Related Articles

O nas

Niesamowite Pomorze. Atrakcje turystyczne na pomorzu. Pomorze to jeden z najbardziej niesamowitych regionów w Polsce. 

Zobacz również: Pogoda w Polsce

popularne posty

ZObacz również